Przejdź do treści

Menu główne:

 Historia firmy "DARO-TRANS" rozpoczyna się 22 lutego 1974r. Jest to firma rodzinna założył ją Miachalski Kazimierz (do 1976r) i Karwinski Alfred. Obecnymi właścielami są Karwińska Wiesława-Krystyna i Karwinski Dariusz.
 "DARO - TRANS" to profesjonalne, dynamicznie się rozwijające przedsiębiorstwo, specjalizujące się w świadczeniu usług logistycznych na najwyższym, światowym poziomie.
Pracownicy "DARO-TRANS" to wysokiej klasy eksperci, gwarantujący profesjonalne wykonywanie poleconych nam usług, jak również zapewniający kompleksowe doradztwo w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki.
 Jednym z wielu atutów "DARO-TRANS" jest szybkość działania.. Już w przeciągu godziny od przyjęcia zlecenia, jesteśmy w stanie podstawić odpowiednie auto pod wskazany adres.
Specyfiką działalności "DARO-TRANS" jest różnorodność oferowanych usług. Szeroka baza transportowa i olbrzymi tabor samochodowy pozwala nam podjąć się przewozu każdego rodzaju ładunku.
Wszyscy kierowcy "DARO-TRANS" to sprawdzeni i rzetelni przewoźnicy, posiadający licencję na wykonywanie usług transportowych oraz certyfikat kompetencji zawodowych.

(c) Daro Trans 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego